Kontakt

Info telefon: 021 220 555 

Bardejovska 25
21215 Kaštel Lukšić
Tel: 021/220-555
Fax: 021/228-083

Odjel nabave, prodaje i marketinga
Marija Kapural 021/585 510  marija@ribola.hr

Rukovoditelj odjela

Tino Majić 021/585 291  tino.majic@ribola.hr  Asortiman meso, fermenti i zamrznuto
Pero Čeko 021/585 291  pero.ceko@ribola.hr  Asortiman pakirane prehrane
Marijana Dadić 021/585 517  marijana.dadic@ribola.hr

Asortiman neprehrane

Petar Marasović 091/6309861  ribola803@ribola.hr Asortiman voća i povrća
Joško Penga 021/585 291

 josko.penga@ribola.hr 

Asortiman pića
Milan Škara 021/585 501

 milan.skara@ribola.hr

Asortiman pekarskih proizvoda
       
Veleprodaja
Matilda Ljubičić 021/585 521

 matilda.ljubicic@ribola.hr 

 
 
Marketing
Petra Bonacin Matković 021/220 555

 petra@ribola.hr

 Ivana Benja 021/220 555   ivana.benja@ribola.hr  
     
Ljudski resursi
Zrinka Gunjača 021/585 516  zrinka@ribola.hr  
 
Financije i računovodstvo
Ivana Matić 021/585 515  ivana.matic@ribola.hr Rukovoditelj  financija i računovodstva
Nikola Berket    nikola.berket@ribola.hr  Voditelj računovodstva
Božica Matković 021/881 355  bozica@ribola.hr Kompenzacije
Marina Jović 021/585 507  marina.jovic@ribola.hr Plaćanja
Ivana Raguž 021/585 577  ivana.raguz@ribola.hr 

Referent likvidature

Josipa Malenica 021/585 590

 josipa.malenica@ribola.hr 

Referent likvidature
Martina Galić 021/585 504

 martina.galic@ribola.hr

Referent likvidature
Kristina Boljat 021/585 518

 kike@ribola.hr

Referent likvidature
Tatjana Kraljević 021/585 520

 tatjana.kraljevic@ribola.hr

Referent likvidature
Milka Prkut 021/585 512

 milka.prkut@ribola.hr 

Referent likvidature
Ivana Lovrić 021/585 511

 ivana.lovric@ribola.hr

Referent likvidature
Antonia Rogošić 021/585 505

 tonka@ribola.hr

Referent likvidature
Barbara Budimir 021/585 519

 barbara@ribola.hr

Referent likvidature
       
Investicije i razvoj
Ivica Martinović 021/585 513  ivica@ribola.hr  Voditelj odjela
Tihomir Biuk 091/6309858

 tihomir.biuk@ribola.hr

 Project manager
 
Zaštita na radu
Aljoša Gizdić 021/585 514  aljosa.gizdic@ribola.hr  
       
Skladište
Marko Karlušić 091/6309778  ribola801@ribola.hr Voditelj skladišta