Kontakt

Info telefon: 021 220 555 

Bardejovska 25
21215 Kaštel Lukšić
Tel: 021/220-555
Fax: 021/228-083

Odjel nabave i prodaje
Marija Kapural 021/585 510 marija@ribola.hr

Rukovoditelj odjela

Nede Tomić 021/585 502 nede.tomic@ribola.hr Asortiman meso, fermenti i zamrznuto
Marija Mindoljević 021/585 291 marija.mindoljevic@ribola.hr Asortiman pakirane prehrane
Marijana Dadić 021/585 517 marijana.dadic@ribola.hr

Asortiman neprehrane

Petar Marasović 091/6309861 ribola803@ribola.hr Asortiman voća i povrća
Martina Žuanić 091/6309821

martina.zuanic@ribola.hr

Asortiman piće i pekarstvo
Milan Škara 091/6309872

milan.skara@ribola.hr

Asistent u nabavi
       
Veleprodaja
Mirela Čulić 021/585 521

mirela.culic@ribola.hr

 
 
Marketing
Petra Bonacin Matković 021/220 555

petra@ribola.hr

     
Ljudski resursi
Zrinka Gunjača 021/585 516 zrinka@ribola.hr  
 
Financije i računovodstvo
Ivana Matić 021/585 515 ivana.matic@ribola.hr Voditelj financija i računovodstva
Božica Matković 021/881 355 bozica@ribola.hr Kompenzacije
Marina Jović 021/585 507 marina.jovic@ribola.hr Plaćanja
Tatjana Rodin Buotić 021/585 504 tatjana@ribola.hr

Usklade

Ivana Topić 021/585 507

ivana@ribola.hr

 Referent financija
Martina Galić 021/585 512

martina.galic@ribola.hr

Referent likvidature
Kristina Boljat 021/585 518

kristina.boljat@ribola.hr

Referent likvidature
Tatjana Kraljević 021/585 520

tatjana.kraljevic@ribola.hr

Referent likvidature
Sanja Rapić 021/585 590

sanja.rapic@ribola.hr

Referent likvidature
Ivana Lovrić 021/585 511

ivana.lovric@ribola.hr

Referent likvidature
Antonia Rogošić 021/585 505

tonka@ribola.hr

Referent likvidature
Barbara Budimir 021/585 519

barbara@ribola.hr

Referent likvidature
       
Investicije i razvoj
Ivica Martinović 021/585 513 ivica@ribola.hr  Voditelj odjela
Tihomir Biuk 091/6309858

tihomir.biuk@ribola.hr

 Project manager
 
Zaštita na radu
Aljoša Gizdić 021/585 514 aljosa.gizdic@ribola.hr  
       
Skladište
Marko Karlušić 091/6309778 ribola801@ribola.hr Voditelj skladišta